Jaké jsou hlavní přednosti našeho výrobku?

Dokonalá bezpečnost

U námi zabezpečených automatů se podstatně snižuje riziko poškození nebo vykradení, což dokazuje bezproblémový provoz takto upravených strojů nejen v pražském metru, nádraží a na jiných místech ČR, kde již mnoho let nedošlo k zásadnímu poškození automatů.

Jako každý výrobek, i ochranný kryt prošel za své období vývojem a v současné době se nám podařilo zdokonalit jej natolik, že automaty jsou chráněny téměř se 100% účinností.

Termo izolace pro prodej ve venkovním prostředí

Ochranné kryty se vyrábějí v klasickém provedení nebo v provedení termo, tak aby i v zimním období byl provoz stroje naprosto bezproblémový.

Univerzálnost

Ochranné kryty lze vyrobit v téměř každém stylu a slohu, jsou vyráběny v typizovaných velikostech (výškách a hloubkách), aby se mohly libovolně sestavovat do skupin a začlenit do interiéru.

Doplňky a vylepšení

K ochranným krytům můžeme dodat ocelové nerozbitné výdejové kasičky na mince a bezpečnostní mincové vhozy.

Jako doplněk zásobovací skříň na suroviny a kelímky, která je ukotvena k samostatnému krytu nebo jiným způsobem začleněna do interiéru. Plní špičkovou funkci a provozovateli ušetří mnoho práce i starostí s doplňováním dalších automatů.

Investice, která se vyplatí!

Náklady na zabezpečení jsou u špičkového automatu cca 10% z pořizovací ceny automatu. Výhodou ocelových krytů však zůstává, že i z relativně levného plastového automatu vytvoříte nedostupný trezor, který můžete umístit kdekoli. Investice do zabezpečení automatu se vám několikanásobně vrátí na úsporách za krádeže či poškození a navíc námi zabezpečený automat již předem odradí každého případného vandala.


Fotogalerie - praktické ukázky ochranných krytů

Prodejní automat opatřený ochranným krytem Prodejní automat opatřený ochranným krytem Prodejní automat opatřený ochranným krytem Prodejní automat opatřený ochranným krytem Prodejní automat opatřený ochranným krytem Prodejní automat společnosti Crocodile zabezpečený naším ochranným krytem Prodejní automat společnosti Crocodile zabezpečený naším ochranným krytem Nápojový prodejní automat opatřený ochranným krytem Nápojový prodejní automat opatřený ochranným krytem Nápojový prodejní automat opatřený ochranným krytem Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů) Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů) Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů) Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů) Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů) Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů) Prodejní automat zabezpečený ochranným krytem v prostředí pražského metra (sestava více automatů)

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si leták PDF, 213 kB


Dovolujeme si vám tedy nabídnout naše ochranné kryty na automaty pro váš klid, bezpečí vašich automatů a jistotu pro vaše zákazníky, že automat díky zabezpečení není poškozen a spolehlivě funguje.

Zároveň bychom chtěli upozornit na fakt, že ochranné kryty pro prodejní a nápojové automaty vyvinula firma Vorlíček a je také jediným výrobcem pro Českou republiku. Tyto ochranné kryty jsou chráněny patentovým vzorem a jakýkoli jiný výrobce by se dopustil trestného činu a vystavil se vysokým sankčním postihům.